Po moim poście dotyczącym samodzielnego wykonywania manicure hybrydowego w domu, wiele z Was pisało, że woli iść do kosmetyczki, bo to nie taka prosta sprawa jakby się mogło wydawać. Sama miałam kryzys związany z hybrydami, o czym możecie poczytać w tym poście: http://przystanekuroda.pl/manicure-hybrydowy-w-domu/ . Dla osób, które nadal nie są przekonane do domowego wykonywania hybrydy mam jeszcze jedną propozycję, a mianowicie lakiery hybrydowe MONO od NeoNail. Lakiery te nie wymagają używania bazy i topu.
Instrukcja ich nałożenia jest banalnie prosta:
– przygotowujemy płytkę paznokcia (delikatnie ją matowimy),
– przemywamy płytkę paznokcia Cleanerem,
-nakładamy lakier MONO i utwardzamy w lampie UV 120 sek. X 2
-paznokcie przemywamy oliwką.
Koniec instrukcji ;)
Jak widzicie nałożenie lakieru MONO jest banalnie proste.
Lakiery NeoNail posiadają szeroką gamę kolorów, dwie warstwy dają ładny, intensywny odcień na paznokciu. Lakiery te, łatwiej i szybciej możemy usunąć z paznokci. Koszt buteleczki to ok. 30 zł.
Niewątpliwą wadą tych lakierów jest ich trwałość. Na paznokciach utrzymują się 1-1,5 tygodnia, ale nie od dziś wiadomo, że coś za coś;)
2 comments
Piękny kolor. Trwałość ma znaczenie, dlatego chętnie ich spróbuję przy okazji :)
Ładny kolorek ale jednak trwałość to dla mnie priorytet, więc zostanę przy semilacu ;) Cena ta sama a nakładanie bazy i topu tak bardzo mi nie przeszkadza. Jednak jako ciekawostka fajnie wiedzieć że jest coś takiego jak pokazałaś :)