Od pewnego czasu manicure hybrydowy przestał być moją bajką. Przyznam, że trudno było mi się zmobilizować do regularnego wygospodarowania czasu na wykonanie hybrydy (także samodzielnie). Przez pewien czas niestety zrezygnowałam więc z malowania paznokci. Do tej pory miałam jedynie lakiery, które po 1-2 dniach odpryskiwały. Codzienny manicure niestety w moim przypadku też stanowczo odpada. Stosowałam więc jedynie odżywkę do czasu aż natrafiłam na lakiery Golden Rose, a dokładnie na set Prodigy Gel: kolor + top coat.

Golden Rose Prodigy Gel

Zawsze do takich produktów podchodzę sceptycznie – lakiery imitujące żel/hybrydę, przedłużające trwałość manicure. Miałam ich trochę w swoim życiu i trudno byłoby mi którykolwiek produkt polecić.  Z Golden Rose nie miałabym tego typu problemu.

Zestaw Prodigy Gel testuję już od dłuższego czasu, pilnie się mu przyglądam i… wciąż nie widzę żadnych wad. Ostatnio zmywałam po tygodniu nienaruszony lakier tylko dlatego, że urosły mi paznokcie i nie wyglądało już to estetycznie. Pierwszy raz spotykam się z taką trwałością lakieru!

Mam kilka kolorów produktu, ale najczęściej sięgam po 10 – pudrowy róż, neutralny, nie rzucający się w oczy, dość klasyczny. I ten właśnie kolor widzicie w tym poście. Każdy kolor, którego używałam spisuje się tak samo dobrze.

Konsystencja lakieru – na początku wydawał mi się bardzo rzadki, teraz jak dla mnie to konsystencja idealna. Pierwsza warstwa nie pokryje dobrze płytki paznokcia, ale przy drugiej już jest świetny efekt. Top ma nieco bardziej gęstą konsystencję, również bardzo wygodną w aplikacji.

Schnięcie – bardzo pozytywne zaskoczenie. Lakiery schną dosłownie w takim tempie, że trudno jest wprowadzać poprawki. Pierwsza warstwa jest sucha w błyskawicznym tempie, druga nieco dłużej, ale pomalowanie paznokci dwiema warstwami nie trwa dłużej niż 3 minuty! Top schnie nieco dłuzej, ale wciąż wykonanie manicure trwa o niebo szybciej niż hybryda. :)

Nie zauważyłam również żadnego problemu ze zmywaniem lakieru.

Myślę, że ogromną zaletą jest również pędzelek – szeroki, lekko spłaszczony. Dzięki niemu pomalowanie paznokci odbywa się po prostu: „na trzy”;)

Golden Rose Prodigy Gel bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Za cały zestaw zapłaciłam niecałe 20 zł. Oczywiście kolory oraz top coat można kupować oddzielnie.

lakier GR

Polecam wszystkim, którzy nie mają czasu na hybrydę, a oczekują przedłużonej trwałości lakieru na paznokciach. Dodatkowo to coat intensywnie nabłyszcza paznokcie, dzięki czemu mamy efekt żelowych paznokci nawet do 7-10 dni.

Znacie już zestaw Prodigy Gel? Jestem bardzo ciekawa, czy jesteście równie zadowolone z tych produktów! :)

3 KOMENTARZE

  1. Bardzo dobry lakier. Rzeczywiście pudrowy róż jest subtelny i delikatny. Sam produkt wykonany jest z gracją. Kosmetyk warty polecenia :)

  2. Dobrze wiedzieć, że jest taki lakier, bo przy moim trybie życia może przetrwa nienaruszony przynajmniej 3 dni :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here