O tym, jak bardzo jestem zadowolona z kolorówki od Chanel nie muszę już chyba po raz kolejny pisać :) no, chyba, że ktoś przeoczył, to zapraszam go tu: KLIK.

Teraz mam i dla Was zapowiadany już, obiecany markowy upominek :) Warto wziąć udział w konkursie, gdyż do wygrania są 3 zestawy kolorowych kosmetyków:

pomadki

kredki

 

1- pomadka, Rouge Allure,  90 Pimpante, Chanel + wodoodporna kredka do oczu Chanel, odcień 35.

2- błyszczyk do ust, odcień 69 Merveille, Rouge Allure extrait de gloss, Chanel + wodoodporna kredka do oczu Chanel, odcień 84.

3- pomadka, Rouge Coco Shine, 69 Flirt, Chanel + wodoodporna kredka do oczu odcień 103.

Co zrobić, aby wygrać konkurs?

1. Napisz w komentarzu, dlaczego to właśnie do Ciebie powinny trafić te kosmetyki.

2. Obok odpowiedzi wpisz, który zestaw wybierasz.

3. Kliknij „Lubię to” pod tytułem tego posta.

4. Polub profil mojego bloga na facebooku: https://www.facebook.com/PrzystanekUroda.plll

Z Waszych odpowiedzi wybiorę te najciekawsze.

Na zgłoszenia czekam do 31.03.

Powodzenia!! :)

 

____________________________________________________________________________

WYNIKI KONKURSU:

Zestaw nr 1 otrzymuje K.  (kamiiil88@****)  za odpowiedź:

Ponieważ chciałbym podarować swojej Dziewczynie odrobinę luksusu :]
Nie znam się za bardzo na tym, ale przyjmuję, że ze względu na popularność wyboru, zestaw nr 1 jest najładniejszy. Wybieram więc zestaw nr 1 :]

 

Zestaw nr 2 otrzymuje Jusia (jusiaaax@*****) za odpowiedź:

Wybieram zestaw nr 2, bo zakładam, że wybierze go najmniej osób i będę miała większą szansę na wygraną. Chciałabym, aby te kosmetyki trafiły do mnie, bo nie miałam do tej pory przyjemności przetestować kosmetyków z wyższej półki. Jako kobieta, która dopiero pnie się po szczebelkach drabiny sukcesu (wierzę, że kiedyś będę na samym szczycie!) nie mogę sobie pozwolic na zakup takich kosmetyków tak po prostu, dla własnego kaprysu. Wolałabym więc najpierw sprawdzić ich jakość, a dopiero później zadecydować, czy mogę się szarpnąć na takie cudeńka. :) Poza tym (lekka nutka szantażu :P) nie przegapiłam na Twoim blogu jeszcze ani jednej notki i jako wierna czytelniczka Twojego bloga chciałabym móc stworzyć makijaż chociaż trochę podobny do Twojego z poprzedniej notki  <3 <3

 

Zestaw nr 3 otrzymuje OlkaJM za odpowiedź:

Chciałabym otrzymać zestaw Chanel dla mojego męża, aby w końcu przekonał się do Twojego Bloga :) Byłoby fajnie, gdyby i on zauważył, że PrzystanekUroda pomaga mi być piękną. Do tej pory słyszałam krytykę, że albo chodzę z jajecznicą na włosach (maska jajeczna :)), albo wyglądam jak menel z centralnego z oblepionymi włosami i czapką na głowie (olejek rycynowy :)), albo że znowu to on musi sprzątać łazienkę, bo jest cała w kawie (peeling kawowy :)). Ja już widzę, dzięki Tobie zmiany w kondycji swojej urody. Teraz pora, żeby zobaczył je i mój mężczyzna, kiedy zaprezentuje mu się w pięknym makijażu od Chanel :)
zestaw nr 3 :)

 

Gratuluję Zwycięzcom! :)

napiszcie mi na maila swoje adresy :) (agn.adamowicz89@gmail.com)