Dzisiaj recenzja ciekawego produktu – na pewno zainteresuje każdą z Was, która marzy o opalonych nogach, wyrównanym ich kolorycie oraz ukryciu wszelkich niedoskonałości. Przedstawiam Wam tegoroczną nowość kosmetyczną: rajstopy w spray’u marki Lirene.

lirene rajstopy

Rajstopy w spray’u marki Lirene dostępne są na rynku w dwóch odcieniach: przeznaczonym do jasnej karnacji i do ciemnej. Są łatwe w użyciu – polecam aplikować najpierw na rękę, a dopiero później rozprowadzić na nodze, ciemniejsza wersja ma bardzo ładny odcień brak żółtych czy pomarańczowych pigmentów – opalony, zimny brąz. Zgodnie z obietnicami producenta, mają także nawilżać i pielęgnować skórę.

Po nałożeniu rajstop warto chwilkę odczekać, dzięki temu zapobiegniemy powstaniu nieestetycznych smug.

rajstopy w sprayu

Produkt działa jak podkład do nóg – wyrównuje koloryt, nadaje piękny odcień i ukrywa wszelkie niedoskonałości. Bardzo łatwo go zmyć – wystarczy woda i żel pod prysznic, obejdzie się bez dodatkowego godzinnego szorowania;). Opakowanie ma 200 ml i raczej należy do tych wydajnych. Co prawda nie stosuję tego kosmetyku każdego dnia, ale sięgam po niego dość często, a butelka wciąż jest prawie pełna.

Rajstopy w spray’u Lirene szturmem wdarły się na rynek i od razu zaczęły być porównywane do takiego samego produktu Sally Hansen. Myślę, że oba kosmetyki są niemal tak samo dobre – kryją drobne niedoskonałości, siniaki, zaczerwienienia, są trwałe (przetrwały nawet największe upały) i nie brudzą ubrań (przy Lirene po aplikacji, tak jak już wspominałam – warto odczekać ok. 10 minut aż produkt zupełnie wyschnie). Nie ma też trudności z dostępnością rajstop, opakowanie kosztuje ok. 30 zł i kupimy je np. w Rossmannie. 


I na koniec, wyniki szybkiego rozdania:

  • twarzą jasnych rajstop zostaje Julia Doraczyńska :)
  • a rajstopy o ciemnej karnacji otrzymuje: Anna Korzecka, bo dzisiaj rano (07!!!) przypomniała sobie, że się opaliła :D

Proszę Was o kontakt w wiadomości prywatnej na FB lub o maila: agn.adamowicz89@gmail.com  z danymi do wysyłki :) Dziękuję wszystkim za udział! :)