Wiele razy Wam już wspominałam, że nie znoszę okresu wyprzedaży w galeriach – ogromny tłum, bałagan wśród asortymentu i na wieszakach, przebrane produkty i często brak mojego rozmiaru. Zakupy kosmetyczne podczas wyprzedaży to też nie lada wyzwanie: nie pamiętam kiedy ostatnio wzięłam udział w batalii o kosmetyki podczas wielkich -40% wyprzedaży w stacjonarnych drogeriach.

Closeup shot of laptop with digitaltablet and smartphone on desk. Modern devices on desk at office. Three different type of screen to put your responsive web page on.
Closeup shot of laptop with digitaltablet and smartphone on desk. Modern devices on desk at office. Three different type of screen to put your responsive web page on.

 

Dla wszystkich z podobnym odczuciami, na ratunek przychodzi Internet i jego możliwości zakupów online. Ostatnio odkryłam portal kodyrabatowe.pl – skarbnica promocji, zniżek i kodów rabatowych! Oczywiście – bez tłumów :) Portal ten, tym bardziej okaże się pomocny teraz, w gorącym okresie świątecznym. Łatwiej będzie upolować nam prezent dla bliskich w atrakcyjnych cenach.

kody rabatowe 1

 

Kodyrabatowe.pl to portal, na którym możemy znaleźć zestawienia promocji w sklepach online oraz mnóstwo kuponów rabatowych. Takie rozwiązanie to ogromne ułatwienie, ponieważ nie musimy tracić czasu na przeszukiwanie sieci, aby znaleźć informacje na temat promocji czy po prostu otrzymać kod rabatowy do ulubionego sklepu internetowego.

Strona jest bardzo czytelna i przejrzysta – na pewno każdy się na niej z łatwością odnajdzie. Możemy szukać kodów zarówno poprzez wpisanie sklepu, który nas interesuje, jak i poprzez przeglądanie poszczególnych kategorii. Nietrudno się domyślić, że moją ulubioną jest kategoria „Zdrowie i uroda”, gdzie znalazłam kody rabatowe Douglas, kody rabatowe Avon, ciekawa jestem, co Wy znajdziecie dla siebie!

kody rabatowe 2

 

Jak kupować na kodyrabatowe.pl?

1. Znajdź swój ulubiony sklep lub przeszukaj ulubioną kategorię.

2. Wybierz kod klikając na „odkryj kod” lub „zobacz promocję”

3. Portal pokaże Ci dalsze szczegóły promocji.

Ogromnym plusem jest także to, że na stronie głównej możemy od razu zobaczyć: Top 15 kodów, Najlepsze promocje i Najnowsze oferty.

kody rabatowe 4

Jak Wam się podobają tego typu strony? Ja uwielbiam polować na takie okazje! :)