Turcja wydaje się odpowiednim kierunkiem. Przez wiele lat zmagała się z niestabilnością polityczną i gospodarczą, a turecka lira znacznie straciła na wartości. Dzięki temu ceny przeszczepu włosów w Turcji są niskie, podobnie jak koszty lotów.

przeszczep włosów w Turcji, www.meditravel.pl

Operacja przeszczepu włosów może być kosztowną inwestycją. Większość klinik przeszczepu włosów w Turcji pobiera opłaty za graft, a przeciętny przeszczep włosów wynosi około 2500 graftów. Biorąc pod uwagę ten fakt, jedną z pierwszych rzeczy, które potencjalni pacjenci chcą wiedzieć, jest minimalna liczba graftów wymagana do uzyskania estetycznie atrakcyjnego rezultatu przeszczepu włosów.

Nie zawsze dokładnie jesteśmy w stanie określić konkretną sumę w takiej sytuacji. Wynika to z faktu, że liczba graftów może się nieco różnić w zależności od filozofii i techniki lekarza, a także fizjologii i celów indywidualnego pacjenta. Jednak można uzyskać bardzo ogólne oszacowanie za pomocą 1000 przeszczepów na poziom łysienia w skali Norwooda. Należy zauważyć, że nie wszyscy zgadzają się z tą formułą.

Ostatecznie najlepszym sposobem określenia, ile graftów będziesz potrzebować, jest skonsultowanie się z jednym lub kilkoma wykwalifikowanymi i doświadczonymi lekarzami zajmującymi się przeszczepem włosów osobiście, lub online. Możesz skontaktować się z www.meditravel.pl sprawie ceny przeszczepu włosów w Turcji oraz skorzystać z darmowej konsultacji online.

Ceny przeszczepu włosów w Europie mogą być wygórowane, ale cena przeszczepu włosów w Turcji jest nawet o 75% niższa. Sprawdzanie klinik i porównywanie cen może być długą pracą dlatego warto skorzystać z pośrednika. Meditravel posiada ceny przeszczepów włosów od najlepszej kliniki przeszczepu włosów w Turcji. Zapewnia pakiet all-inclusive dla osób, które zdecydują się na przeszczep włosów w Turcji. Wszystkie koszty transplantacji włosów są wliczone w cenę — wraz z wybranym zakwaterowaniem hotelowym i transferami.

Meditravel posiada kilka pakietów all-inclusive na przeszczep włosów w Turcji, dzięki czemu możesz wybrać ten, który pasuje do Twoich potrzeb i budżetu. Jesteśmy z Tobą przez cały czas. Nasz doświadczony zespół jest pod ręką, aby zapewnić, że przeszczep włosów w Turcji przebiegnie sprawnie.