Czy Wy też miewacie problemy z wrastającymi włoskami? Jeżeli współdzielicie ze mną tą przypadłość, to mam dla Was dobrą informację;) Producent Caronlab Australia oferuje nam produkty Bump eRaiser, czyli nową linię kosmetyków na wrastające włoski, łagodzących podrażnienia po depilacji i po goleniu oraz spowalniające odrost.

W skład linii kosmetyków wchodzą:

  • wysoko skoncentrowany krem do stosowania miejscowego,
  • spray kojący zaczerwienioną, podrażnioną oraz wrażliwą skórę,
  • balsam na wrastające włoski oraz na spowolnienie wzrostu włosów.

Produkty Bump eRaiser zawiera naukowo opracowaną, zaawansowaną kombinację składników, która zapobiega i leczy wrastające włoski. Duża ilość substancji łagodzących, nawilżających oraz wyciągi roślinne o działaniu kojącym i przeciwzapalnym pozwalają na pozbycie się problemu wrastających włosków.

No, ale po kolei… ;)

Bump eRaiser Medi Paste

bumb eraiser medi paste

 

Bump eRaiser to krem przeznaczony do stosowania miejscowego. Produkt posiada dość gęstą konsystencję, ale nie ma problemu z rozprowadzeniem go na skórze, ma świeży, mentolowy zapach. Przynosi ulgę podrażnionej skórze i eliminuje wrastające włoski. Jest przeznaczony zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet i można go stosować do wszystkich części ciała

 

Bump eRaiser Triple Action Lotion:

bumb eraiser lotion

Kolejnym produktem Bump eRaiser jest balsam. Można go stosować zarówno przed jak i po depilacji, na każdą część ciała, zarówno przez kobiety jak i przez mężczyzn. Balsam ma jedwabistą konsystencję, dzięki czemu dobrze się rozprowadza i szybko się wchłania. Po zastosowaniu balsamu odrastające włoski są zdecydowanie jaśniejsze i słabsze, wolniej odrastają.

Bump eRaiser Concentrated Serum:

bump eraiser serum


Bump eRaiser Concentrated Serum ma postać mgiełki, która wchłania się w bardzo szybkim tempie. Produkt stosujemy po delipacji / goleniu. Tak jak poprzednie produkty przeznaczony jest zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet, można go stosować na dowolną część ciała. Uwalnia skórę od wysypki i napadu swędzenia skóry po zabiegach pielęgnacyjnych. Użycie produktu jest bardzo łatwe wystarczy spryskać skórę i  rozprowadzić dłonią płyn.

Jeżeli chcecie znać więcej szczegółów dotyczących kosmetyków, to odsyłam Was na stronę internetową producenta: http://www.australiancosmetics.pl/

Słyszałyście już o produktach Bump Eraiser? Dajcie znać, co o nich myślicie!:)