Filozofia pozytywnego myślenia nigdy nie była mi obca: „Ostatecznie wszystko będzie dobrze. Jeżeli nie jest, to znaczy, że to jeszcze nie koniec”.  Niedawno mogliście widzieć wstępny projekt mojej [wstępnie] marki odzieżowej – robocza nazwa tshirtPU, robocza zakładka ze sklepem na blogu…

Czułam, że tshirtPU to nie jest do końca to, co chciałam stworzyć myśląc o tym projekcie. Wracam więc z planem dopiętym na ostatni guzik (choć na razie zobaczycie tylko jego mały początek) – wracam z ‚thinkpink!‚ – z marką koncentrującą się na t-shirtach z napisami, ale nie zajmującą się tylko nimi. Wracam z tysiącem nowych pomysłów, które stopniowo będziecie mogli zobaczyc w moim sklepie: thinkpink.pl  Wracam także z motywacją do pozytywnego myślenia i patrzenia na otaczającą nas rzeczywistość przez te przysłowiowe różowe okulary :)

www.thinkpink.pl

Zachęcam Was do polubienia profilu na Facebooku (thinkpink), jeżeli chcecie być na bieżąco (na Przystanku nie chcę zostać posądzona o spamerstwo:))) ).

Na dobry początek także mała promocja:

3 PIERWSZE OSOBY, KTÓRE ZROBIĄ ZAMÓWIENIE, OPŁACĄ JE I NAPISZĄ DO MNIE MAILA: agn.adamowicz89@gmail.com – OTRZYMAJĄ KOSZULKI ZA DARMOSZKĘ :) (czyli zwrócimy Wam wpłaconą kwotę).

A oto mały przegląd dotychczasowych projektów:
baner
pobrane
think pink na pu
IMG_3846
107_6929
IMG_3474
107_7218
107_7221

W sklepie znajdziecie oczywiście więcej wariatów. A tymczasem codziennie spodziewajcie się nowości!

:)

No, to chyba moja blogowa nieobecność może być usprawiedliwiona? :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here