Zbliżająca się wiosna i pierwsze promienie słońca sprawiły, że na ulicy (wreszcie!) zaczęło pojawiać się więcej koloru. Zainspirowana nimi skusiłam się na nieco odważniejszy makijaż niż zwykle. I tak właśnie powstał post skierowany do wszystkich, którzy lubią mocno kolorowe akcenty w makijażu oraz dla tych, którzy wciąż próbują się do nich przekonać :)

kolor

Jak widzicie wyszła mi z tego niezła tęcza :)  Kolorowy makijaż może ożywić twarz kobiety o każdym typie urody. Ważne, aby odpowiednio dobrać wariacje barw do koloru tęczówki. Makijaż, który dzisiaj Wam przedstawiam dobrze sprawdzi się zarówno u posiadaczek brązowych, jak i niebieskich oczu.

Kolorowy makijaż krok po kroku:

kolorowy krok po kroku

Nie miałam kolorowych eyelinerów, więc po raz kolejny posiłkowałam się płynem do soczewek połączonym z pigmentami MAC, którymi wykonałam kolorowe kreski.

Tak makijaż prezentuje się w całości:

kolorowy mejkap

I jak, przekonałam Was chociaż trochę do wiosennych eksperymentów z kolorami? A może lubicie takie makijaże i macie już swoje ulubione wariacje barw? :) Chętnie poczytam o Waszych propozycjach kolorystycznych! :)