Dobra odżywka do rzęs, to coś co kusiło mnie już od dawna. Na rynku ostatnio pojawiło się tyle nowości, w różnych przedziałach cenowych, że totalnie nie wiedziałam którą wybrać. Aż w końcu poznałam REALASH i przez najbliższy czas będę testować odżywkę do rzęs właśnie tej marki. Pełna kuracja trwa 3 miesiące, ale już po 14 dniach można zobaczyć pierwsze efekty, a po 3. tygodniach mają być one jeszcze bardziej spektakularne. Sprawdzimy to! :)

Realash to odżywka do rzęs stworzona z myślą o tych, którzy marzą o długich, mocnych i gęstych rzęsach. Produkt został przebadany dermatologicznie i okulistycznie i mogą go stosować osoby o wrażliwych oczach, z wadą wzroku, noszące szkła kontaktowe, sztuczne rzęsy czy makijaż permanentny. Producent natomiast nie zaleca stosowania odżywki kobietom w ciąży, matkom karmiącym, osobom będącym w trakcie chemioterapii oraz osobom niepełnoletnim.

107_7040

Aplikacja kosmetyku zajmuje dosłownie chwilkę i jest bardzo prosta. Produkt ma praktyczny aplikator (podobny do eyelinera). Odżywkę należy nakładać raz dziennie na linię górnych rzęs, najlepiej wieczorem, po dokładnym usunięciu makijażu i osuszeniu skóry. Po skończeniu kuracji zaleca się używanie odżywki 2-3 razy w tygodniu, aby podtrzymać efekty.

Jedno opakowanie produktu ma pojemność 3 ml, wystarcza na 4-5 miesięcy i kosztuje ok. 170 zł.

Takie efekty obiecuje Producent na stronie internetowej marki Realash:

odżywka do rzęs realashrealash efekty

/screen ze strony Producenta/

Produkt otrzymałam wczoraj w ramach współpracy z marką Realash. Wszystkie informacje jakie zawarłam w poście pochodzą ze strony producenta. Sama nie mogę się doczekać końca kuracji. Mam ogromną nadzieję, że się nie zawiodę. O efektach napiszę Wam pewnie w trakcie i już po skończonej kuracji.

Dajcie znać, czy miałyście do czynienia z tą odżywką. Jak efekty?:)