Instagram w ostatnim czasie stał się dla mnie trochę zapomnianym medium. Niedawno do niego powróciłam i pewnie spamuję na nim ze zdwojoną siłą (@agssssssss) ‚Miesiąc’ z tytułu tego wpisu to uogólnienie. Dzisiaj krótko podsumowuję zimę i ten nieszczęsny początek wiosny. Mam nadzieję, że do prawdziwej wiosny jest już coraz bliżej. Wy tez tak bardzo jej wyczekujecie?

Instagram traktuje bardzo personalnie. Znajdziecie na nim oczywiście nawiązania do mojego bloga, ale więcej jest tam uchwyconych chwil, momentów wartych zapamiętania, niż wystylizowanych zdjęć. Jeżeli więc szukacie uzupełnienia wiedzy kosmetycznej, to może on Was nie usatysfakcjonować, jeżeli natomiast chcecie mnie nieco bliżej poznać, to zapraszam na @AGSSSSSSSS

Zima wyglądała mniej więcej tak:

…ale patrząc na to zdjęcie mam wrażenie, że kwietniowe i majowe popołudnia, tak naprawdę niewiele się różnią.

Bywa też trochę tematycznie, kilka nowości kosmetycznych:

Róże z NYXa mocno polecam, jeżeli ktoś szuka naprawdę trwałych produktów. Trudno mi jednak trafić na kolor idealny. Na zdjęciu jest Moka. Piękna, ale to nie ‚to’.

W ostatnim czasie moje ulubione zapachy: 

  1. Coś lżejszego: Calvin Klein IN2U
  2. I intensywniejszego – przepiękne Cerruti 1881

W ostatnim czasie nie bywałam też ‚fit’ i ‚healthy’. Teraz próbuję, słabość do słodyczy tłumaczę sobie pogodą. Polecam wszystkim, którzy potrzebują wymówek ;) A tak serio – w ostatnim czasie mocno ograniczyłam słodycze i jeżeli potrzebujecie porad i motywacji, jak to zrobić, to na pewno coś dla Was skrobnę. Dajcie znać!:)

W mojej kuchni króluje wyciskarka i naturalne soki. Polecam Wam TEN artykuł, w którym dokładnie opisuje mój model. Nie ma dnia bez takiej bomby witaminowej :)

W ostatnim czasie na blogu powstał też cykl ‚Przystanek Weekend’. Jak na razie znajdziecie tam tylko jeden wpis o tym, jak zorganizować weekend w Rzymie. Ostatnio udało nam się wyrwać także w Bieszczady. O tym również niedługo na blogu:

Trochę mojej codzienności:

I wyczekiwania na WIOSNĘ!

Znamy się już na Instagramie? :) Jeżeli nie, to odezwijcie się, chętnie Was poznam! :) 

www.instagram.com/agssssssss 

@AGSSSSSSSS 

4 KOMENTARZE

  1. asik

    Dlaczego z Rzymu nie ma zadnego Twojego zdjecia? Bylas tam?

  2. fryzura codzienna to jest hit. Moja ulubiona. Szkoda tylko, że jak w niej wychodzę z domu to się na mnie dziwnie patrzą

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here