W ostatnim wpisie przedstawiałam Wam mój nowy KWC w farbowaniu włosów – trwałe farby marki Biokap. Są naturalne i łagodne, dzięki czemu farbowanie jest bezpieczne, a włosy pozostają w dobrej kondycji, dodatkowo są miękkie i lśniące. Temat Was zainteresował – pytacie i w komentarzach, i w wiadomościach prywatnych o produkty i efekty farbowania.

W związku z tym dzisiaj specjalnie dla Was wraz z marką BIOKAP postanowiliśmy zrobić Wam niespodziankę:

  • KONKURS, w którym do rozdania mam aż 5 farb – w dowolnym kolorze, z dowolnie wybranej linii

Całą ofertę znajdziecie na stronie producenta: PALETA KOLORÓW

KONKURS

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

1. Odpowiedz na pytanie: Dlaczego to Ty powinnaś/powinieneś otrzymać farbę BIOKAP?

2. Polubić na Facebooku profil „Zdrowe i bezpieczne farbowanie włosów – BIOKAP” oraz mój profil: Przystanek Uroda.

3. Każda osoba może tylko raz wziąć udział w konkursie.

Na Wasze odpowiedzi czekam do 30.08 do godz. 23:59 :) 

Wyniki ogłoszę 2. września. Całość regulaminu znajdziecie na moim Facebooku.

POWODZENIA! :) 

———————————–WYNIKI KONKURSU————————————–

OTO 5 ZWYCIĘSKICH ODPOWIEDZI.

AUTORÓW POPROSZĘ O WIADOMOŚĆ MAILOWĄ Z DANYMI ADRESOWYMI (wraz z nr tel. – dla wiadomości kuriera) ORAZ Z INFORMACJĄ O WYBRANYM ODCIENIU FARBY:

Mój mail: agn.adamowicz89@gmail.com

 

 

KAROLINA

Farbę dalabym mojej kochanej mamie, byłaby zachętą do małej zmiany(do której brakowało jej dotychczas odwagi),a że ufam tylko sprawdzonym produktom będę pewna,ze wyjdzie jej to na dobre!:)

BARBARA P.

Niestety minęły już te czasy kiedy farbowałam, bo chciałam, dziś to robić muszę. I w tej walce z siwiejącymi kosmykami moje włosy ewidentnie straciły na kondycji. Spora porcja chemii miesiąc w miesiąc robi swoje. No, nie jest to fajne. Szukam więc naturalnej alternatywy. Tak by farbując nie truć, a pielęgnować. I cieszyć się pięknymi włosami. I z tych powodów, to właśnie ja powinnam otrzymać farbę Biokap.

BARBARA

Chciałabym farbe Biokap…a dlaczego?! W ubiegłym roku miałam ciężkie przyzycia..rozwód, depresja…i nagle w ciągu tyg straciłam połowę włosów a te co zostały to siwe pomimo 30 lat… Bałam się farbowac tego co zostało a przez to tylko poglebiala mi się depresja… Zaufalam dermalolozce i Zaufalam farbie Biokap…nie zawiodłam się! Siwizna pięknie pokryta a i włosy znacznie uległy poprawie… To był krok w pokonaniu choroby… I te kroczki robię do dzis… Wierzę że bede zdrowia i ja i moje włosy! Niestety cena jest dość duża i bardzo ucieszylabym się z takiego prezentu…

PAV

Chciałbym wygrać tę farbę, ale nie dla siebie – dla mojej najlepszej dziewczyny pod słońcem. Ma piękne włosy, a to wszystko dzięki temu, że robi z nimi niezłe cuda wianki ;) – nocne przygody z olejem spożywczym… majonezem, czy czymś pachnącym rosołem nie mają przed nami tajemnic. Myślę, że taka farba na pewno przypadłaby jej do gustu! :)

WIOLA

Chciałabym ja dostać, bo jest wegan, czyli poza tym, że jest świetna dla włosów i pachnie jak odżywka, to nadto żadne zwierzątko przy jej produkcji nie ucierpiało. Podkreślić przy tym chciałbym, że na naszym polskim rynku jest niewiele, jak nie wcale, farb etycznych. Pozdrawiam, buziaki :)

 

 Gratuluję Zwycięzcom i proszę o kontakt! :)

P.S. Dziękuję wszystkim za udział w konkursie! :)))Postaram się niedługo zorganizować dla Was kolejną zabawę z atrakcyjnymi nagrodami! :) Miłego wieczoru! :)