Cellulit, to schorzenie polegające na nieproporcjonalnym rozmieszczeniu tkanki tłuszczowej z nadmiernym gromadzeniem się jej w określonych obszarach ciała, o czym na pewno wiecie;) Ponieważ dotyka on ponad 69% kobiet – bez względu na wiek. Na powstawanie cellulitu ogromny wpływ mają m.in. złe nawyki żywieniowe i styl życia. Wbrew powszechnej opinii, pojawia się nie tylko u kobiet z nadwagą, ale i u tych szczupłych.  Na szczęście istnieje masa sposobów, które mogą nam pomóc w walce z wrogiem  :)

Jednym z nich jest program Detocell Academy.

Na czym polega?

Detocell Academy, to:

  • cykl eventów przygotowany dla wszystkich zainteresowanych. W trakcie spotkań jest możliwość zdiagnozowania stopnia cellulitu za pomocą profesjonalnego badania termograficznego oraz konsultacji z ekspertami z dziedziny dietetyki i kosmetologii,
  • profil edukacyjny – facebook. Profil Detocell Academy umożliwia uczestniczkom przede wszystkim bieżące wsparcie ekspertów  w radzeniu sobie z cellulitem oraz wymianę doświadczeń z innymi użytkowniczkami,
  • aplikacja „Pozbądź się cellulitu” – system internetowy, który pełni rolę 'osobistej konsultantki’: ułatwia utrzymanie zdrowej diety, wpływa na poprawę nawyków żywieniowych oraz zawiera pakiet porad pielęgnacyjnych. Jest dostępna na tablecie, komputerze i smartphonie, łatwa w obsłudze.

detocell

Ponadto Detocell, to także suplement, który pomoże nam zwalczyć cellulit od środka.

Jest to preparat przeznaczony dla kobiet ze skłonnością do występowania cellulitu. Preparat zawiera mieszaninę oleju roślinnego z ogórecznika i oleju rybiego oraz wyciągi suche z morszczynu, wąkrotki azjatyckiej i nasion winogron, które wpływają na poprawę metabolizmu komórkowego skóry, co prowadzi do redukcji cellulitu.

Tydzień temu zapowiadałam Wam na facebooku konkurs, w którym do wygrania będą dwa zestawy suplementów na 3-miesięczną kurację antycellulitową. Tak więc przechodzę do konkretów:) :

Zadanie konkursowe:

Skomentujcie ten post. Napiszcie cokolwiek: swoje imię, zgłoście chęć udziału, dajcie po prostu znać, że chcecie wziąć ze mną udział w testowaniu produktu. Osoba, która napisze 60-ty komentarz otrzyma trzy opakowania suplementu. 

Żeby było sprawiedliwie, komentarze opublikuję dopiero, gdy pojawi się ich 60. :)

Powodzenia!

 

P.S. bądźcie czujne, niedługo na fanpage’u ogłoszę drugi konkurs z innymi zasadami, gdzie do wygrania będzie drugi zestaw :)